רוצים להזמין פיצה במשלוח עד הבית?

פיצה משלוחים

רוצים להזמיו משלוח פיצה? הגעתם לעמוד הנכון! לפניכם מיטב הפיצריות בישראל להזמנה ישירה.
באתר משלוחים שופ מופיעות פיצריות מכל האזורים ומהם ניתן להזמין פיצה ולהנות עם החברים והמשפחה
ממגש פיצה חם וטעים. באתר תוכלו למצוא קופוני 1+1, מבצעים על מגשי פיצות שניות ועוד.


כל מה שנישאר לכם לעשות זה לבחור פיצריה, לבחור גודל מגש, תוספות כמו כשרות: זיתים, פטריות, תירס,
גבינה בולגרית, פלפלים חריפים ועוד או תוספות פיצה לא כשרות כמו פפרוני, בייקון ועוד.
לפניכם פיצריות שהם רשתות ארציות או פיצות מקומיות.

קיצורי דרך מהירים לרשימת תוצאות של פיצריות לפי ערים פופלריות
פיצה תל אביב 
פיצה רעננה 
פיצה חולון 
פיצה ראשון לציון 
פיצה גבעתיים 
פיצה רמת גן 
פיצה כשרה תל אביב 
פיצה הרצליה  
פיצה חיפה  
פיצה ירושלים
פיצה מודיעין
דומינוס פיצה

נאפיס

פיצה 1+1 תל אביב

פיצה האטקאסה דל פפה חולון

זותא פיצה zota pizza

פיצה סאן רמו חיפה

לפיצריות נוספות בכל הארץ עברו למנוע החיפוש הראשי >>> משלוחי אוכל ממסעדות 

מה חשוב לדעת על פיצה?

מקורה העתיק והידוע של הפיצה מגיע מאיטליה (הם התכוונו למונח פיצה לעוגה או לסוג של פשטידה). אנו הישראלים, לאחר שאימצנו אותו, כבר לא אכפת לנו מה מקור המילה ומי המציא אותו לראשונה, בעבורנו - פיצה הוא הסמל שלנו לישראליות ואנו מאמצים זאת בגאווה לאומית. במאמר זה נדון אודות הפיצה – מה חשוב לדעת?

בין אם אתם חובבי בשר מושבעים, ובין אם עבורכם פיצה זה לא ממש אוכל, אלא יותר חטיף, פיצה מהווה עבור רובנו ככולנו את המאכל האולטימטיבי בכל מקום ובכל זמן – הן כמאכל לצהריים לילדים, הן כאשר מטיילים בערב להנאתנו ומחליטים לחסוך בהכנת ארוחת ערב והן כפתרון המושלם לערב סרט מהנה ושקט או למפגש חברתי - פיצה תמיד תהווה את הפתרון המושלם לכל מצב.

ולמה, בעצם, כל הישראלים אוהבים פיצה ותמיד כשנהיה בחברותא או בתא המשפחתי ונחשוב על להזמין אוכל, כולם יצביעו פה אחד על אכילתה? ובכן, להלן כמה פרטים חשובים, אשר חלים, בדרך כלל, על הזמנת פיצה או אכילתה בעיר, בעמידה או בישיבה:

* הניחוח , הריח המשכר, שלא ניתן, בשום פנים ואופן להתעלם ממנו – נודה ולא נבוש – אי אפשר לעמוד בריח של הפיצה! בין אם אתם הולכים לתומכם ברחוב ומריחים אותה בין הפיצריות ובין אם החלטתם לבשל פיצה לבדכם בבית – ריחה של הפיצה קסום ולא ניתן לעמוד בפניו. אין ספק, הריח של הפיצה "קורא" לנו לאכול אותה. עוד לפני שמביטים במראה שלה הקסום, הריח שלה גורם לנו שכרון חושים ואיננו מסוגלים להתעלם ממנו.

* על אף האזהרות, החוזרות ונשנות, כי פיצה "משמינה" ו"מלאה בכולסטרול" – זה לא ממש מעניין אותנו, כי היא ממלאת ואנו יודעים בוודאות, שאם נאכל שניים או שלושה משולשים, נהיה שבעים ודשנים, כך שהקלוריות לא ממש מעניינות אותנו, כאשר פיצה מונחת בפנינו...

* מחיר – כל אוכל שנזמין בטלפון יהיה יקר מאוד, אך מחירה של מגש פיצה הינו זול ושווה לכל כיס. בייחוד כאשר מתקבצים יחדיו כמה חבר'ה או שכל המשפחה רוצה לאכול, במקום להזמין לכל אחד מאכל אחר ולצאת עם חשבון מנופח – יש היום כל כך הרבה חברות שעושות משלוחים של פיצה, בדילים מיוחדים של 1+1 או במחירים מצחיקים, שלפעמים המחיר יותר כדאי מלהתחיל לבשל ארוחה לכל כך הרבה אנשים..

* בעבר כולנו הכרנו את "הפיצה המסורתית" – משולש נקי – גם את זה אהבנו היום, אבל כיום – גם שירותי הפיצה התקדמו – לא עוד "פיצה נקייה ונטולה" – כיום תוכלו לקבל פיצה עם כל תוספת אפשרית שתבחרו בה, כגון: עגבניות, בצל, ביצה, זיתים, תירס וכדומה, כך שמעבר לאכילת פיצה, אתם נחשפים למגוון טעמים מיוחדים, ואין ארוחה יותר משביעה ומשמחת מזו.


חיפוש מהיר
הקלד את שם העסק:
או
הקלד יעד למשלוח: